Web sitemize hoşgeldiniz, 01 Aralık 2022
Beğeni Satın Al
REKLAM ALANI
Anasayfa » Sosyal Medya » Tik Tok’un Takipçileri Kimde

Tik Tok’un Takipçileri Kimde

REKLAM ALANI
Tik Tok’un Takipçileri Kimde

Tiktok’ta kimin en çok takipçisi olduğunu merak ediyorsanız, yalnız değilsiniz. Bu yeni sosyal paylaşım sitesinin bir milyardan fazla kullanıcısı var, bu yüzden kim olduklarını bilmek önemlidir. Bunun bir sosyal medya platformu olduğunun farkında bile olmayabilirsin. Ama bu büyük bir topluluk ve sen de bunun bir parçası olabilirsin. Kimi takip ettiklerini görmek için onlarla irtibatta kaldığınızdan emin olun.

tik tok’un takipçileri kimde

TikTok son zamanlarda son derece popüler hale geldi. 2020’nin ilk çeyreğinde bir milyardan fazla aktif kullanıcı ve 315 milyon indirme ile neden bu kadar popüler olduğunu görmek kolaydır. Platformdaki en popüler hesaplardan bazıları dansçılar, şakacılar, sihirbazlar ve ünlülerdir. Dünya çapında bir milyardan fazla kullanıcı var ve yalnızca ABD sürümünde 175 milyondan fazla kullanıcı var. Koronavirüs korkusundan sonra, kullanıcılar kendilerini rahatsız etmek için videolar yayınlamaya başladılar. Sonuç? 2020’de ünlü oldular. Hindistan’daki TikTok kullanıcılarının sayısı şaşırtıcı bir şekilde on kat arttı. Yalnızca Amerika Birleşik Devletleri’nde seksen beş milyondan fazla kullanıcı var.

Haziran ayında Lisa ve Lena, 32 milyondan fazla takipçisi ile Tiktok’ta en çok takip edilen insanlar oldu. Ancak, gizlilik kaygıları ve platforma olan ilgisizlik nedeniyle hesaplarını sildiler. 7 Mayıs 2020’de parite platforma geri döndü ve şimdi toplam 12.7 milyon takipçisi var. Bu hesaplardan hangisinin en çok hayranı olduğunu bulmak çok zor değil. Bunu bilmek kolay değil, ancak en çok takip edilen TikTok kullanıcılarının listesini kontrol ederek başlayabilir ve kaç tanesini takip edebileceğinizi görebilirsiniz.

Etiketler:

REKLAM ALANI
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz